Tīkla lietojuma analīze

Parasti uzņēmumi salīdzinoši labi pārzina sava tīkla uzbūvi, esošās ierīces, IP adrešu sadalījumu u. c. Taču bieži viņiem nav pieejams dinamisks pārskats par to, kāda ir patiesā tīkla plūsma un kādas lietojumprogrammas tiek izmantotas. Cik daudz tiek izmantotas lietojumprogrammas, kas var apdraudēt uzņēmuma drošību vai kādu lietojumprogrammu paātrināšana varētu atvieglot lietotāju dzīvi?

Mēs izstrādājām risinājumu, kas ļauj gūt pārskatu pār reālo situāciju. Spējam konstatēt vairāk nekā 900 izplatītākās lietojumprogrammas un izveidojam to lietošanas kopsavilkumu vienkāršā un pārskatāmā formā. Mēs ticam, ka tas ir neaizvietojams materiāls IT nodaļai, lai novērtētu reālo situāciju un drošības pasākumu efektivitāti.

Tīkla lietojuma analīze parāda:

  • Izmantojamās izplatītākās lietojumprogrammas
  • Tīkla plūsmas sadalījumu biznesa, tīkla u. c. lietojumprogrammu griezumā
  • Izplatītākās tīkla lietojumprogrammas
  • Izplatītākās tīmekļa kategorijas
  • Uzbrukuma veidi tīklā
  • Tīklā iesniedzamo failu tipus

Papildus nodrošinām profesionālus komentārus un, ja analīzes gaitā tiek konstatētas skaidras problēmas (piem., inficētas mašīnas), norādām konkrētos konstatētos faktus. Vajadzības gadījumā ir iespējams detalizēti analizēt ļoti konkrētus jautājumus (piem., kura ierīce izmanto konkrēto lietojumprogrammu vai rada uzbrukuma struktūras, izvēlēto lietotāju uzvedība tīklā).Vairāk informācijas par Iepazīsti Savu Tīklu jūs iegūsiet šeit.

© 1994 - 2022 SIA Stallion - Brīvības gatve 214b-313 - Rīga, LV-1039 - LATVIA - Tel: +371 6788 8315 - E-post: info@stallion.lv