Stallion

Informācijas un sakaru sistēmu lietošana mūsdienās ļauj strādāt efektīvāk un ērtāk nekā jebkad agrāk. Viens no modernu informācijas sistēmu balstiem ir drošība – bez tās mūsdienu tehnoloģiju lietošana nav ilgtspējīga vai pat ir neiespējama.

Stallion darbības joma ir informācijas un komunikāciju sistēmu drošības risinājumu veidošana, piegāde un apkalpošana. Mūsu mērķis ir palīdzēt klientiem sevi aizsargāt, strādāt efektīvāk un nodrošināt klientiem iespēju piedāvāt inovatīvus pakalpojumus.

Mums ir ilgstoša pieredze IKT drošības jomā: Stallion ir dibināts 1994. gadā, un tas ir pamatīgi pievērsies IKT drošības sistēmām kopš 1997. gada. Patlaban mūsu biroji atrodas Tallinā un Rīgā.

Risinājumi

Mūsu risinājumi ir vērsti uz IKT drošības tehnoloģisko pasākumu arsenāla pilnveidi, un tie atbalsta organizatorisko un citu pasākumu piemērošanu.

Katras organizācijas vide un vajadzības ir atšķirīgas, un mūsu uzdevums ir strādāt tā vārdā, lai rastu konkrētā klienta situācijai piemērotu risinājumu.

Ttagad mūsu piedāvātie risinājumi sedz lielu daļu IT uzdevumu drošībā no bāzes tīkla drošības līdz standarta prasībām atbilstošu sarežģītu aizsardzības sistēmu izveidei.

Par risinājumiem varat lasīt šeit

Tehnoloģija

Risinājumos izmantojam pasaules augstākā līmeņa tehnoloģijas un vislabākos piegādātājus, kas sevi apliecinājuši globāli. To, kurš izrādīsies uzvarētājs un kurš – zaudētājs, bieži nosaka tehnoloģiskais līmenis, un kompromisi tehnoloģijā var izrādīties dārgāki, nekā šķiet pirmajā brīdī.

Par galvenajiem piegādātājiem varat izlasīt šeit

Pakalpojumi

Mūsu pakalpojumi atbalsta IT drošības sistēmas visā kalpošanas ciklā no plānošanas līdz administrēšanai un novecojušo sistēmu maiņai.

Pakalpojumu portfelī nepieciešamo atradīs gan organizācija ar ievērojamu IT drošības komandu, gan klients bez spēcīga IT karaspēka. Mūsu kompetences paaugstināšanas pakalpojumi palīdz gūt maksimālu labumu no risinājumiem visā kalpošanas ciklā un izaudzināt savā komandā profesionāļus.

Lasiet vairāk par mūsu pakalpojumiem

© 1994 - 2022 SIA Stallion - Brīvības gatve 214b-313 - Rīga, LV-1039 - LATVIA - Tel: +371 6788 8315 - E-post: info@stallion.lv