Par Blue Coat Systems

Blue Coat Systems ir vadošais tīmekļa drošības un WAN optimizācijas risinājumu nodrošinātājs. Blue Coat piedāvā risinājumus, kas nodrošina pārskatāmību, paātrinājumu un drošību, kas nepieciešama, lai optimizētu un nodrošinātu informācijas plūsmu ikvienam lietotājam, jebkurā tīklā, jebkurā vietā.

Šīs aplikācijas inteliģence ļauj uzņēmumiem precīzi samērot investīcijas tīklā ar savām biznesa vajadzībām, paātrināt lēmumu pieņemšanu un biznesa aplikācijas padarīt drošākas, tādējādi sasniedzot ilgtermiņa uzvaras konkurences laukā.

Bez tam Blue Coat piedāvā pakalpojuma sniedzēja risinājumus drošības vadībā un WAN optimizācijā, kā arī datu nesēja diapazona kešdarbes risinājumus, kas ietaupa joslas platumu un vairo gala lietotāja Web pieredzi. Papildus informāciju skatīt http://www.bluecoat.com/

Par Imperva

Imperva ir globāla mēroga līderis datu drošībā ar vairāk kā 1,300 tiešajiem klientiem un 25,000 mākoņa klientiem. Imperva klientu lokā ir vadošie uzņēmumi, valsts organizācijas un vadības pakalpojumu sniedzēji, kuri uzticas Imperva, lai nodrošinātos pret svarīgu datu noplūdi, ko izraisa hakeri vai iekšējie lietotāji. Godalgotais Imperva SecureSphere ir vienīgais risinājums, kas sniedz datu bāzu, aplikāciju un failu sistēmu darbības pilnīgu uzraudzību. Plašāka informācija pieejama. Vairāk skatīt http://www.imperva.com/

Stallion partner Ivanti

Ivanti finds, heals and protects every device, everywhere – automatically. Whether your team is down the hall or spread around the globe, Ivanti makes it easy and secure for them to do what they do best.

Ivanti brings together comprehensive security and Unified Endpoint Management (UEM) tools including:
Mobile Device Management (MDM)
Mobile Application Management (MAM)
Mobile Content Management (MCM)
With Ivanti, you can securely manage the lifecycle of mobile devices and mobile applications, from registering a device with Ivanti, to retiring the device from Ivanti management. When using an Ivanti managed device, device users can securely access corporate data, email, and mobile apps that you control and distribute using Ivanti webpage.

Par Kaspersky Lab

Kaspersky Lab ir lielākais privātais un viens no visstraujāk augošajiem kiberdrošības uzņēmumiem pasaulē. Uzņēmuma holdings ir reģistrēts Apvienotajā Karalistē un tas darbojas 200 valstīs. Kaspersky Lab ir 37 biroji 32 valstīs. Uzņēmumā strādā 3300 augsti kvalificēti darbinieki.

Kaspersky Lab ir globāls uzņēmums ar globālu vīziju IT drošības jomā un stratēģiju, kas balstīta starptautiskajos tirgos. Gada apgrozījums šobrīd pārsniedz 700 miljonus ASV dolāru (2014 gada neauditētais apgrozījums 711 miljoni ASV dolāru).

Kaspersky Lab misija ir pasaulē vadošo IT drošības risinājumu izstrāde, kas ļauj justies droši ikvienam no 400 miljoniem lietotāju, kurus aizsargā uzņēmuma izstrādatās tehnoloģijas un 270 000 korporatīvo klientu visa pasaulē – apsteidzot potenciālos apdraudējumus. Vairāk informācijas par Kaspersky Lab http://www.kaspersky.com/

Par Palo Alto Networks

Palo Alto Networks dibinājis drošības sistēmu veidotājs Nir Zuk. Palo Alto Networks piedāvā ugunsmūra reālas inovācijas, ieviešot bezprecedenta caurskatāmību un aplikāciju un to saturu kontroli ne tikai no IP adrešu, bet arī no lietotāju puses – līdz pat 10Gbps, nekaitējot darbībai.

Balstoties uz Palo Alto Networks pieprasīto patentu App-IDtm tehnoloģijai, Palo Alto Networks nākošās paaudzes ugunsmūri precīzi identificē aplikācijas – neatkarīgi no porta, protokola, izvairīšanās taktikas vai SSL šifrēšanas, kā arī, ieskenējot saturu, ir iespējams apturēt draudus un aizsargāt no datu noplūdes.

Uzņēmums pirmo reizi var droši izmantot Web 2.0 un uzturēt pilnīgu caurskatāmību un kontroli, tajā pašā laikā būtiski samazinot kopējās īpašumtiesību izmaksas, konsolidējot ierīci. Plašāka informācija pieejama http://www.paloaltonetworks.com/

Par Qualys

Qualys, Inc. ir vadošais piegādātājs IT drošības risku un atbilstības vadības risinājumu jomā – risinājumi tiek piegādāti pakalpojumu veidā. Qualys Software-as-a Service risinājumi tiek ieviesti dažu stundu laikā jebkurā vietā pasaulē, sniedzot klientiem nekavējošu un nepārtrauktu ieskatu viņu drošības un vadības atbilstības posteņos.

QualysGuard® pakalpojumu mūsdienās izmanto vairāk kā 5,000 organizācijas 85 valstīs, ieskaitot 47 no Fortune Global 100, un QualysGuard® veic vairāk kā 500 miljonu IP auditus gadā. . Qualys Fortune Global 50 kompānijās izmanto vislielāko ievainojamības kontroles piesaisti pasaulē, un galvenie šīs nozares eksperti to atzīst par vadošo kompāniju šajā tirgus sektorā.

Qualys ir noslēdzis stratēģiskus līgumus ar galvenajiem vadības pakalpojumu sniedzējiem un konsultāciju kompānijām, ieskaitot BT, Etisalat, Fujitsu, IBM, I(TS)2, LAC, NTT, SecureWorks, Symantec, Tata Communications un TELUS. Qualys ir viens no Cloud Security Alliance (CSA) dibinātājiem un dalībniekiem. http://www.qualys.com/

Par RSA

RSA, EMC Drošības nodaļa ir vadošais drošības, risku un vadības atbilstības risinājumu piegādātājs biznesa attīstībai un biznesa procesu paātrināšanai. RSA palīdz pasaules vadošajām organizācijām gūt panākumus, risinot kompāniju vissarežģītākos un jutīgākos drošības izaicinājumus. Šie izaicinājumi ietver vadības organizācijas risku, mobilas piekļuves un sadarbības drošību, atbilstības apliecināšanu un virtuālās un mākoņa vides drošību.

Apvienojot biznesam būtiskus aizsardzības risinājumus – identitātes apstiprināšanu, šifrēšanu & atslēgu kontroli, SIEM, Data Loss Prevention (datu zaudēšanas novēršanu) un Fraud Protection (krāpniecības novēršanu), ar nozares līdera eGRC iespējām un efektīviem konsultāciju pakalpojumiem, RSA piedāvā miljoniem lietotāju būt pārliecinātiem par savu darījumu un datu pārskatāmību un drošumu. Vairāk informācijas http://www.rsa.com/

Par Sophos

Sophos, kura galvenā mītne atrodas Bostonā (ASV) un Oksfordā (Apvienotā Karaliste), pirms 30 gadiem, sāka izstrādāt antivīrusu un šifrēšanas produktus savukārt šodien nozares analītiķi, kā piemēram, GARTNER atzīst Sophos kā nozares līderi Antivīrusu (Endpoint Protection), Šifrēšanas (Encryption) un Tīkla drošības risinājumu (UTM Network Protection) novērtējumos.

Šodien Sophos produkti aizsargā tīklus 150 valstīs, vairāk kā 100 000 finanšu, valsts un biznesa klientiem ar kopējo lietotāju skaitu vairāk kā 100 miljoni lietotāji. Sophos klienti augstu vērtē Sophos produktu vienkāršo uzstādīšanu, pārvaldīšanu un lietošanu.

Sophos starptautiski novērtētie un godalgotie šifrēšanas, anti vīrusu, web, e-pasta, mobīlie un tīkla drošības risinājumi ir attīstīti SophosLabs, kuras izstrādātos OEM produktus izmanto arī citi IT drošības produktu ražotāji. Ar saviem produktiem Sophos nodrošina visaptverošu IT drošību, kas nozīmē, ka atsevišķi draudi tiek ne tikai identificēti, bet apskatīti un analizēti kopējā IT infrastruktūrā. Vairāk informācijas https://www.sophos.com/en-us.aspx

Par Trend Micro

Trend Micro Incorporated, globālais līderis Interneta satura drošībā, savu darbību koncentrē uz digitālās informācijas apmaiņas drošību uzņēmējiem un patērētājiem.

Trend Micro, būdams nozares pionieris un līderis, attīsta integrētu draudu vadības tehnoloģiju, lai aizsargātu operatīvo darbību nepārtrauktību, personīgo informāciju un īpašumus no nevajadzīgām un bīstamām programmām, surogātpasta izplatīšanas un saņemšanas, datu noplūdes un jaunākajiem tīmekļa draudiem.

Apmeklējiet TrendWatch, lai uzzinātu vairāk par jaunākajiem draudiem. Trend Micro elastīgos risinājumus, kas pieejami dažādu formu faktoros, atbalsta 24 stundas diennaktī 7 dienas nedēļā draudu pārzināšanas eksperti visā pasaulē.

Daudzi no šiem risinājumiem ir balstīti uz Trend Micro Smart Protection Network infrastruktūras, tā ir nākošās paaudzes mākoņa-klienta inovācija, kas apvieno izsmalcinātu, uz mākoņa reputācijas balstītu tehnoloģiju, atgriezeniskās saites cilpām, un TrendLabsSM pētnieku pieredzi nodrošināt reālajā laikā aizsardzību pret topošajiem draudiem. Vairāk informācijas http://www.trendmicro.com/

Par Juniper Networks

Juniper Networks darbojas tīklu inovācijas biznesā. No ierīcēm līdz datu centriem, no klientiem līdz mākoņa nodrošinātājiem, Juniper Networks piedāvā datorprogrammas, silīciju un sistēmas, kas transformē tīklošanas pieredzi un ekonomiku. Papildus informāciju iespējams atrast šeit: http://www.juniper.net/

© 1994 - 2023 SIA Stallion - Brīvības gatve 214b-313 - Rīga, LV-1039 - LATVIA - Tel: +371 6788 8315 - E-post: info@stallion.lv