Novērtēšanas un analīzes pakalpojumi

Situācijas praktiska novērtēšana bieži ir jaunu drošības sistēmu plānošanas pamatā, tā parāda vajadzības un sniedz pārskatu pār reālo situāciju. Novērtēšanai un analīzei esam izstrādājuši pakalpojumus „Pazīsti savu tīklu”, kas ir lielisks sākums, lai izprastu tīkla reālo izmantojumu un tīkla drošības situāciju, kā arī labs izejmateriāls dažādu risinājumu plānošanai.

Daudziem risinājumiem nepieciešama citāda analīze un pakalpojumu „Iepazīsti savu tīklu” vietā jāizmanto citādas kartēšanas un analīzes metodes. Analīzes pakalpojumi bieži noder arī incidentu konstatēšanai vai pasākumos pēc incidentiem.


Plānošana un dizains

Drošības risinājumu plānošana ir svarīgs posms vēlamo rezultātu nodrošināšanā. Plānošanas gaitā top drošības risinājumu ieviešanas un izmantošanas plāns visā kalpošanas laikā. Dizaina un plānošanas fāzē vēlmes un prasības varam savienot ar reālajām iespējām un atrast konkrētai videi piemērotāko risinājumu.


Drošības risinājumu komplektēšana un testēšana

Piemērotas drošības risinājumu konfigurācijas izstrādāšana un risinājumu piemērotības testēšana reālā vidē.Vairāk informācijas par Stallion konsultēšanas pakalpojumiem jūs iegūsiet šeit.

© 1994 - 2020 AS Stallion Ltd. - Endla 69/Keemia 4 - Tallinn 10615 - ESTONIA, Tel: +372 677 6690 - Faks: +372 677 6691 - E-post: info@stallion.ee