Ieviešanas pakalpojumi

Drošības sistēmu ieviešanas fāzes pakalpojumi ietver detalizētu plānošanu (detaļu precizēšanu), risinājumu instalēšanu, konfigurācijas precizējumus u. c. Mērķis ir nodrošināt plānojamās sistēmas reālo darbību un izmantošanu.

Tāpat ieviešanas pakalpojumi ir paredzēti, lai pilnveidotu esošos risinājumus, t. sk. izmantotu papildu funkcionalitātes.


Integrācijas pakalpojumi

Daudzu risinājumu ieviešanas gadījumā bieži rodas nepieciešamība integrēt dažādas sistēmas. Mūsu integrācijas pakalpojumi palīdz apvienot dažādas sistēmas un nodrošināt vēlamā rezultāta iegūšanu no drošības sistēmām.


Novecojušu sistēmu maiņa un migrācijas pakalpojumi

Migrācijas pakalpojumi ļauj ērti pārcelt novecojušus risinājumus vai sistēmas uz piemērotākiem risinājumiem. Drošības noteikumu, konfigurāciju u. c. migrācija no esošajām sistēmām uz jaunām bieži ir sarežģīts pasākums, kuram nepieciešama iepriekšēja pieredze un laba drošības risinājumu pārzināšana.

Mums ir ilgstoša pieredze darbā ar dažādām sistēmām, un bieži mūsu migrācijas pakalpojumi ir laba iespēja sistēmu modernizēšanai un maiņai.Vairāk informācijas par Stallion uzstādīšanas un konfigurēšanas pakalpojumiem jūs iegūsiet šeit.

© 1994 - 2023 SIA Stallion - Brīvības gatve 214b-313 - Rīga, LV-1039 - LATVIA - Tel: +371 6788 8315 - E-post: info@stallion.lv